Together Ashwagandha Indický ženšen 30 kapslí

Together Ashwagandha Indický ženšen 30 kapslí

  • WholeHerbsTM
  • Doplněk stravy v kapslích
  • Indický ženšen
  • Vhodné pro vegetariány a vegany

Kdykoliv máš pocit, že je všeho na Tebe moc, je tady skvělá podpora! Ashwagandha napomáhá lépe překonat stresové vypětí, působí proti stavům úzkosti, depresím a celkovému vyčerpání. Zároveň lehce stimuluje při únavě a napomáhá soustředění a koncentraci a vstřebávání a uchování informací. Koncentrace a výkon! Ashwagandha si vysloužila přezdívku "bylina mládí" nebo-li indický ženšen, zpomaluje stárnutí buněk. Podporuje imunitu a vyživuje tkáně, svaly i kosti v těle. Brání také poklesu vápníku a vitamínu C. Doporučovaná i pro sportovce, protože chrání i svalovou hmotu. Ukázalo se, že je nápomocná i při onkologických onemocněních, protože ochraňuje zdravé buňky. Pečuje o játra a zlepšuje fyzickou i psychickkou vitalitu. Má pozitivní vliv také na krev. Snižuje krevní tlak, cholesterol i cukr v krvi a díky vysokému obsahu železa navyšuje i počet krvinek. Má antivirové, baktericidní, antioxidační, stimulující, afrodiziakální a protizánětlivé účinky.

Složení: extrakt z kořene Withanie snodárné s 5 % obsahem withanolidů a s menším obsahem než 0,1 % withaferinu A (Withania somnifera), obal: rostlinná kapsle (rostlinná celulóza).

Doporučené denní dávkování: dospělí 1-2 kapsle 1x denně.

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly.

Obsah účinné látky   V denní dávce (2 kapsle = 1,0 g) % *
extrakt z kořene Withanie snodárné mg 500 -

*denní referenční hodnota příjmu

Důležité upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen. Není vhodné pro děti a mladistvé.

Skladování: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců a uchovávejte uzavřené.

Hmotnost: 17,9 g (30 kapslí)

Minimální trvanlivost do: viz. spodní část obalu.

Výrobce: Together Health Ltd, 3 The Mistal, Farnley Park, Otley, LS21 2QF, 0113 457 0500

Prodávající: Gently s.r.o., U strže 401/4, 140 00 Praha 4, Česká republika

MAGNESIUM STITEK

Kód
5060170530542
Cena s DPH:
390 Kč Včetně 15 % DPH
Termín dodání
Skladem
ks
Copyright www.webdesigner-profi.de
Máte nějakou otázku? Zeptejte se nás! Napsat zprávu