Together Vitamín D 30 ks - na kosti, imunitu, cukrovku

Together Vitamín D 30 ks - na kosti, imunitu, cukrovku

  • Whole VitTM
  • Doplněk stravy v kapslích
  • Vitamín D
  • Vhodné pro vegetariány

Přírodní komplex vitamínů D3 1000iu obsahuje přírodní metabolity, které jsou nezbytné pro absorpci vitamínu D. Když na kůži svítí slunce, v těle se vytváří metabolity, které zabezpečují vznik vitamínu D. Většina ostatních forem vitamínu D nepotravinového původu právě tyto metabolity nemá. U tohoto přípravku látky obsažené v tobolce efektivně navážou na receptory vitamínu D v těle, a tak mu pomáhají lépe absorbovat tento životně důležitý vitamín a transportovat jej na příslušná místa.

Po 60. roce věku dramaticky klesá schopnost získat vitamín D ze slunečního svitu a snižuje se schopnost ledvin zpracovat jej na jeho aktivní formu D3.

Co vitamín D ovlivňuje? Především zvyšuje vstřebávání vápníku a fosfátů ve střevě a je nepostradatelný pro růst kostí do délky, zajišťuje kvalitu kostí a během života chrání před zlomeninami. Byly také prokázány pozitivní účinky vitamínu D v souvislosti s imunitou, se snížením pádů seniorů, se záněty střev, revmatoidní artritidou, lupusem, roztroušenou sklerózou, cukrovkou 1. typu, metabolickým syndromem, ale i s nádory - prsu, tlustého střeva, prostaty.

Nejnovější průzkumy ukazují u 59 % populace nedostatek vitamínu D a přibližně polovina z nich má hladinu D vitamínu extrémně nízkou.

Složení: obohacené droždí (Saccharomyces cerevaise) o vitamín D (cholekalciferol), rostlinná celulóza.

Doporučené denní dávkování: dospělí 1-2 kapsle 1 x denně.

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly.

Obsah účinné látky   V denní dávce (1 kapsle = 0,025 mg) % *
Vitamín D µg 25 500

*denní referenční hodnota příjmu

Důležité upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.

Skladování: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců a uchovávejte uzavřené.

Hmotnost: 11,1g (30 kapslí)

Minimální trvanlivost do: viz. spodní strana obalu.

Výrobce: Together Health Ltd, 3 The Mistal, Farnley Park, Otley, LS21 2QF, 0113 457 0500

Prodávající: Gently s.r.o., U strže 401/4, 140 00 Praha 4, Česká republika

stitek no vegan raw

Kód
5060170530153
Cena s DPH:
290 Kč Včetně 15 % DPH
Termín dodání
Skladem
ks
Copyright www.webdesigner-profi.de
Máte nějakou otázku? Zeptejte se nás! Napsat zprávu