Nejste si jisti, který Together vitamín, nebo potravinový doplněk, je ten pravý pro Vás? K dispozici je chat, nebo email. Víme, co Vám nabízíme, produkty sami používáme.

BIO CoQ10

Neohodnoceno
 
 
  • BIO KOENZYM Q10
  • Pomáhá doplňovat tělesnou energii pro činnost srdce
  • S kokosovým olejem
  • Doplněk stravy v kapslích
  • Vhodné pro vegetariány a vegany

 

Dostupnost Skladem
490 Kč    
Kategorie E-shop
 
S přibývajícím věkem má přirozená produkce koenzymu Q10 tendenci zpomalit. Q10 se nachází ve všech buňkách těla a podílí se na buněčném energetickém metabolismu. Jeho hlavní úloha v lidském těle je produkce energie a neutralizace volných radikálů.


Nedostatek koenzymu Q10 způsobuje celkové oslabení organismu, menší koncentraci, únavu, urychluje proces stárnutí orgánů i pokožky. Mladý a zdravý organismus dokáže produkovat dostatečné množství Q10 sám s podporou kvalitních potravinových zdrojů jako jsou například maso, ryby, brokolice, luštěniny, vejce, sezamový a olivový olej a s přísunem B vitamínů podporujících jeho tvorbu. K úbytku vede fyzická zátěž, stres, kouření, některá onemocnění. Pokud chceme předejít potížím z nedostatku Q10 doporučuje se od 30 let podávat ho formou doplňku stravy. Vyváženou stravou dostaneme maximálně 10 mg denně, což nepokryje požadavky organismu, zejména při klesající vlastní produkci.

Užívání koenzymu Q10 může působit preventivně proti infarktu, je součástí podpory při chronickém selhávání srdce, při hypertenzi, arytmii, mitochondriálních poruchách. Zvýšené dávky mohou následky infarktu zmírnit. Q10 pomáhá také diabetikům, osvědčil se při parodontóze i krvácení dásní, podporuje snížení cholesterolu, eliminuje četnost migrén, pomáhá s alergiemi, celkově chrání buňky před oxidačním stresem, podporuje imunitu, zpomaluje stárnutí.

Pozitivní účinky na lidské zdraví jsou vědeckými studiemi potvrzeny. Za objev významného vlivu Q10 získal britský vědec Peter Mitchell v roce 1978 Nobelovu cenu.

Složení: Kokosový olej, tapiokový škrob, koenzym Q10, extrakt z černého pepře (kořen piper nigrum). Obal: kapsle (rostlinná celulóza).

 
Q10

Doporučené denní dávkování: dospělí 1 kapsle 1x denně.

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu.

Důležité upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.

Po otevření spotřebujte do 2 měsíců a uchovávejte uzavřené.

Hmotnost: 11,55 g (30 kapslí)

Minimální trvanlivost do: viz spodní část obalu

Výrobce: Together Health Ltd, 3 The Mistal, Farnley Park, Otley, LS21 2QF, Velká Británie

Prodávající: Gently s.r.o., U strže 401/4, 140 00 Praha 4, Česká republika

 

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.