Nejste si jisti, který Together vitamín je ten pravý pro Vás? K dispozici je chat, nebo email. Víme, co Vám nabízíme, produkty sami používáme.

O produktech Together

 

KVALITNÍ A OVĚŘENÉ PRODUKTY S NUTRIČNÍM POTENCIÁLEM.
VYNIKAJÍCÍ V
STŘEBATELNOST PRO ZDRAVÍ A DOBROU KONDICI.


Unikátní veganské VITAMÍNY A MINERÁLNÍ LÁTKY vyrobené speciální technologií.

Výchozími surovinami jsou potraviny pěstované za mimořádných podmínek. Všechny ingredience na bázi potravin jsou zpracovány při nízkých teplotách, aby byly zachovány enzymy, fytonutrienty a aminokyseliny, minerální látky a další bioaktivni faktory.

Vitamíny obsahují bioflavonoidy a vysoce účinné metabolity, což zajišťuje vynikající vstřebatelnost. Všechny složky jsou ve vyváženém poměru, pro optimální působení na organismus. Naše těla “lépe chápou” a snadněji absorbují živiny v přírodní formě.

Skvělé je, že vitamíny a minerální látky na bázi potravin můžete brát kdykoli, před nebo po jídle, bez jídla, protože nedráždí žaludek a nepotřebují jídlo k tomu, aby se vstřebaly. Kapsle jsou 100% rostlinná vláknina.

Produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy kvality, mají certifikáty kvality ISO, BRC a certifikát lékařské kvality GMP.

VITAMÍNY NEOBSAHUJÍ: barviva, aromata, konzervační látky, leštidla,​ plnidla,​ hexan, laktózu, lepek, pšenici, živé kvasinky, škrob, sóju, přidané cukry, umělá sladidla​, pesticidy​ ani geneticky modifikované přísady.
Obal
  logo_together

 

 
Gently s.r.o. - výhradní dovozce potravinových doplňků anglické firmy Together Health ltd. Martina Dubovská
Česká lyžařka, olympionička, reprezentantka ve slalomu a obřím slalomu Martina Dubovská