Nejste si jisti, který Together vitamín je ten pravý pro Vás? K dispozici je chat, nebo email. Víme, co Vám nabízíme, produkty sami používáme.

Kamenná prodejna


BIO PRODEJNA V TŘINCI


- prodejna bio potravin, eco-drogerie, bio kosmetiky, vitamínů Together, poradenství a inspirativní setkání s ochutnávkami. 
Naše malá prodejna nabízí široký sortiment. Prodáváme, co sami jíme a rádi vám poradíme. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.


Koperníkova 1151

739 61 Třinec
+420 734 150 976

Po-Pá 10:00-17:00

Chcete se inspirovat, motivovat, získat nové informace a seznámit se se zajímavými surovinami? Sledujte Bio prodejnu na facebooku a přijďte!


BIOPOTRAVINY -
 Produkty ekologického zemědělství, při jejichž pěstování a chovu se nepoužívají pesticidy, umělá hnojiva či geneticky modifikované organismy. Zvířata mívají volné výběhy, nejsou utlačována a stresována, ani dopována hormony či antibiotiky. Při zpracování se nepoužívají umělá barviva, konzervanty, dochucovadla či aditiva. Protože geneticky modifikované organismy nesmějí být při výrobě biopotravin použité, můžete si být téměř jistá, že je hotový produkt obsahovat nebude. U běžných potravin tuto jistotu zdaleka nemáte. Podle provedených studií obsahují biopotraviny více vitaminů, minerálů a živin, než potraviny z běžné produkce. Vitaminu C obsahovaly proti nim o 21 % více a hořčíku dokonce o 29 % víc, než věci z obchodů a supermarketů. Jíte-li maso či vejce, anebo pijete-li mléko s označením bio, můžete si být jisti, že zvířata, ze kterých pochází, při chovu netrpí. Mají volný přístup na pastvu a dostatek prostoru, nejsou denně dopovány antibiotiky či hormony, jsou krmené přirozenými krmivy. To se samozřejmě příznivě odrazí i ve výsledném produktu.

Pokud chcete kupovat opravdové bioprodukty, zapomeňte na lákavé nápisy na obalech typu tradiční, domácí, z hor, babiččin, farmářský a tak dále. Koukejte po “biozebře”. Je to značka, která zaručuje, že výrobek splňuje požadavky zákonů o ekologickém zemědělství. Celozrnné obiloviny proto volte vždy v biokvalitě, kde máte jistotu, že s celým zrnem do těla nedáváte zbytečnou chemii.  Některé bio i nebio výrobky jsou cenově dokonce srovnatelné a pokud jsou některé o něco dražší (a má to svůj důvod), řešení je jednoduché. Vyměňte kvantitu za kvalitu. Méně je více!

Pokud zvolíte BIO kvalitu, prospějete zejména svému zdraví, ale i Zemi. 

-> Proč si vybrat BIO potraviny - úvod z knížky Moje BIO pochoutky

 

25593_359050234427_2287420_n

481234_10151794261634428_1414973644_n