Nejste si jisti, který Together vitamín je ten pravý pro Vás? K dispozici je chat, nebo email. Víme, co Vám nabízíme, produkty sami používáme.

OMEGA 3

 
 
  • OMEGA-3 MASTNÉ KYSELINY
  • Olej z řas
  • 100% rostlinného původu, čisté
  • Doplněk stravy v kapslích
  • Vhodné pro vegetariány a vegany

 

Dostupnost Skladem
550 Kč    
Kategorie E-shop
 

To nejlepší, co nám příroda nabízí. Ryby neprodukují omega-3 přirozeně, pouze je obsahují, protože se živí řasami, které jsou bohaté na životně důležité mastné kyseliny. Mořské řasy nejsou kontaminovány těžkými kovy jako ryby. Extrakt omega-3 se získává přírodním procesem bez použití chemikálií.

Složení: extrakt z řas Schizochytrium, přírodní slunečnicový olej s vysokým obsahem oleje, extrakt z rozmarýnu, přírodní smíšené tokoferoly, vitamín C Ester, veganské softgelové kapsle: stabilizátor - glycerol z kokosového oleje, kukuřičný škrob (non-GMO), regulátor kyselosti - uhličitany sodné z Kelpů, zahušťovadlo - karagenan z červených mořských řas

Doporučené denní dávkování:
Dospělí 1 kapsle 1x denně. 

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly.  

Obsah účinné látky 

(omega 3 mastné kyseliny)

V denní dávce 

(1 kapsle = 352 mg)

z toho DHA – kyselina dokosahexaenová 

mg 

207

z toho EPA – kyselina eikosapentaneová 

mg 

123

z toho DPA – kyselina dokosapentaenová 

mg 

 22Důležité upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen. Není vhodné pro děti do 3 let.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců  a uchovávejte uzavřené. 

Hmotnost: 26,37 g (30 kapslí) 

Minimální trvanlivost do: viz spodní část obalu 

Výrobce: Together Health Ltd, No.1 Aire Street, Leeds, LS1 4PR, Velká Británie 

Prodávající: Gently s.r.o., U strže 401/4, 140 00 Praha 4, Česká republika