Nejste si jisti, který Together vitamín je ten pravý pro Vás? K dispozici je chat, nebo email. Víme, co Vám nabízíme, produkty sami používáme.

BEAUTIFUL

 
 
  • KRÁSNÁ
  • Kolagen, kyselina hyaluronová, biotin
  • a další vitamíny a minerální látky
  • 60 kapslí
  • Doplněk stravy v kapslích
  • Vhodné pro vegetariány a vegany
     
Dostupnost Skladem
660 Kč    
Kategorie E-shop
 

Jedná se o unikátní potravinový doplněk na bázi kolagenu, který je bohatý na bílkoviny, doplněný důležitými živinami potřebnými nejen pro kůži. Tobolky jsou nadopovány vitamínem C a kyselinou hyaluronovou a dalšími živinami speciálně pro podporu (a růstu) vlasů, pokožky a nehtů. Patří sem riboflavin, niacin a biotin, minerály selen a zinek. Obsahuje také přírodní silika z bambusového extraktu.

Složení: extrakt z deaktivovaného droždí (Saccharomyces cerevisiae) obohacené o minerální látky (seleničitan sodný, chlorid zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, nikotinamid, riboflavin, biotin), extrakt z bambusu, kyselina hyaluronová – zdroj kukuřice, citrusová dužina s obsahem vitamínu C, mrkvový koncentrát s obsahem beta-karotenu, vitamín E - zdroj žlutý hrách, přirozeně obsahuje enzymy, flavonoidy, lipidy a amino kyseliny, obal: rostlinná kapsle (rostlinná celulóza)

Doporučené denní dávkování: Dospělí 2 kapsle 1x denně.

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly.  


Obsah účinné látky v denní dávce
(2 kapsle = 280,4 mg):
Vitamín E 12 mg a-TE (100 %)*, Vitamín C 24 mg (30 %)*, Riboflavin (Vitamín B2) 2,1 mg (150 %)*, Niacin (Nikotinamid) 16 mg (100 %)*, Biotin 150 µg (300 %)*, Vitamín A (Betakaroten) 1000 µg, Zinek 4 mg (40 %)*, Měď 1 mg (100 %)*, Selen 55 µg (100 %)*, Jód 90µg (60 %)*, Kyselina hyaluronová 70 mg, Křemík 150 mg

*denní referenční hodnota příjmu


Důležit
é upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen. Není vhodné pro děti a mladistvé.

Skladování: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců a uchovávejte uzavřené.

Hmotnost: 31,77 g (60 kapslí) 

Minimální trvanlivost do: viz spodní část obalu 

Výrobce: Together Health Ltd, No.1 Aire Street, Leeds, LS1 4PR, Velká Británie 

Prodávající: Gently s.r.o., U strže 401/4, 140 00 Praha 4, Česká republika