Nejste si jisti, který Together vitamín, nebo potravinový doplněk, je ten pravý pro Vás? K dispozici je chat, nebo email. Víme, co Vám nabízíme, produkty sami používáme.

BALÍČEK Dobré ráno, dobrou noc

Neohodnoceno
 
Tip
 
 • B COMPLEX, MAGNESIUM, CoQ10, NIGHT TIME
 • Energie do nového dne a dobrá nálada
 • Podpora srdce a kvalitní spánek
 • Doplněk stravy v kapslích
 • Vhodné pro vegetariány a vegany

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 490 Kč
Kategorie E-shop
 

B COMPLEX

Z přírodních surovin nejvyšší kvality včetně celé citrusové dužiny, kukuřice a alfalfy, obsahují také přírodní bioflavonoidy, silné antioxidanty, které pomáhají vstřebávání vitamínu C.

Nedostatek vitamínů skupiny B se může projevovat únavou, nervozitou, úzkostí, strachem, neklidem, nepozorností, nesoustředěností, srdeční arytmií a fibrilací, mravenčením rukou a prstů. B vitamíny jsou rozpustné ve vodě, nelze se jimi předávkovat, protože jsou tělem vylučovány.

Složení: citronová dužina s obsahem vitamínu C, obohacené droždí - (Saccharomyces cerevisiae) o vitamíny (Inositol, niacin (nikotinamid),  kyselina pantotenová (kalcium-D-pantothenát), vitamín B6 (pyridoxin–hydrochlorid), riboflavin, thiamin (thiamin-hydrochlorid), vitamín B12 (methylkobalamin), kyselina paraaminobenzeová, kukuřičná mouka (zdroj cholin, biotin), Tolice vojtěška - (Medicago sativa) koncentrát (zdroj kyselina listová, kyselina pteroylmonoglutamová, obal: rostlinná kapsle (rostlinná celulóza).

B-komplex

Doporučené denní dávkování: dospělí 1 kapsle 1x denně.

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly. Doporučujeme brát ráno.

Hmotnost: 19,5 g (30 kapslí)

MAGNESIUM

Together veganské magnesium se získává ze slané vody Středozemního moře a obsahuje všechny jeho přírodní formy včetně oxidu, hydroxidu, sulfátu, uhličitanu a chloridu, které v těle zajišťují lepší asimilaci. Magnesium je potřebné pro více než tři stovky enzymatických reakcí v lidském těle.

Kdy máme vyšší potřebu:

 • při stresu
 • při nepřiměřené konzumaci živočišných bílkovin a tuků - zvyšuje totiž potřebu hořčíku v těle a také zhoršuje jeho vstřebávání
 • při přebytku vápníku
 • když polykáme analgetika, bereme antikoncepci, hormonální léky, antibiotika, projímadla
 • když konzumujeme chemii v jídle, požíváme alkohol
 • když neomezeně pojídáme sladkosti a pečivo z bílé mouky
 • nezastupitelný při cvičení a fyzické aktivitě

 
Složení: hořčík z mořské soli (uhličitan hořečnatý, chlorid hořečnatý, hydroxid hořečnatý, oxid hořečnatý, síran hořečnatý), rostlinná celulosa.

Magnesium (hořčík)

Doporučené denní dávkování: dospělí 1-2 kapsle 1x denně.

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly. Doporučujeme brát ráno.

Hmotnost: 18,27 g  (30 kapslí)


CoQ10

S přibývajícím věkem má přirozená produkce koenzymu Q10 tendenci zpomalit. Q10 se nachází ve všech buňkách těla a podílí se na buněčném energetickém metabolismu. Jeho hlavní úloha v lidském těle je produkce energie a neutralizace volných radikálů.


Nedostatek koenzymu Q10 způsobuje celkové oslabení organismu, menší koncentraci, únavu, urychluje proces stárnutí orgánů i pokožky. Mladý a zdravý organismus dokáže produkovat dostatečné množství Q10 sám s podporou kvalitních potravinových zdrojů jako jsou například maso, ryby, brokolice, luštěniny, vejce, sezamový a olivový olej a s přísunem B vitamínů podporujících jeho tvorbu. K úbytku vede fyzická zátěž, stres, kouření, některá onemocnění. Pokud chceme předejít potížím z nedostatku Q10 doporučuje se od 30 let podávat ho formou doplňku stravy. Vyváženou stravou dostaneme maximálně 10 mg denně, což nepokryje požadavky organismu, zejména při klesající vlastní produkci.

Užívání koenzymu Q10 může působit preventivně proti infarktu, je součástí podpory při chronickém selhávání srdce, při hypertenzi, arytmii, mitochondriálních poruchách. Zvýšené dávky mohou následky infarktu zmírnit. Q10 pomáhá také diabetikům, osvědčil se při parodontóze i krvácení dásní, podporuje snížení cholesterolu, eliminuje četnost migrén, pomáhá s alergiemi, celkově chrání buňky před oxidačním stresem, podporuje imunitu, zpomaluje stárnutí.

Pozitivní účinky na lidské zdraví jsou vědeckými studiemi potvrzeny. Za objev významného vlivu Q10 získal britský vědec Peter Mitchell v roce 1978 Nobelovu cenu.

Složení: Kokosový olej, tapiokový škrob, koenzym Q10, extrakt z černého pepře (kořen piper nigrum). Obal: kapsle (rostlinná celulóza).

 
Q10

Doporučené denní dávkování: dospělí 1 kapsle 1x denně.

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly. Doporučujeme brát večer.

Hmotnost: 11,55 g (30 kapslí)


NIGHT TIME

Vyspěte se do růžova!
Relaxační formule pro hluboký spánek a kvalitní odpočinek po náročném pracovním či sportovním dni. Mořské Magnesium Night Time - obsahuje: 5 druhů přírodních forem Magnesia, extrakt z Griffonie /poskytuje přírodní 5-HTP sloučeninu, kterou tělo produkuje z aminokyseliny tryptofanu, je prekurzorem hormonu Serotoninu. Serotonin, hormon štěstí, ovlivňuje naše emoce, spánek i chuť k jídlu, pomáhá při bolesti a migréně/, extrakt z chmele (Humulus lupus).

Kdy máme vyšší potřebu:

 • při stresu
 • při nepřiměřené konzumaci živočišných bílkovin a tuků - zvyšuje totiž potřebu hořčíku v těle a také zhoršuje jeho vstřebávání
 • při přebytku vápníku
 • když polykáme analgetika, bereme antikoncepci, hormonální léky, antibiotika, projímadla
 • když konzumujeme chemii v jídle, požíváme alkohol
 • když neomezeně pojídáme sladkosti a pečivo z bílé mouky

Složení: hořčík z čištěné mořské vody, extrakt z Griffonie simplicifolia – obsahuje 5-HTP, extrakt z chmele (Humulus lupus), extrakt z řasy Lithothamnium, obal: rostlinná kapsle (rostlinná celulóza).

Night time

Doporučené denní dávkování: dospělí 1-2 kapsle 30 minut před spaním.

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly.

Hmotnost: 31,47 g (60 kapslí)


Důležité upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen. Není vhodné pro děti a mladistvé.

Skladování: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců a uchovávejte uzavřené.

Minimální trvanlivost do: viz. spodní strana obalu.

Výrobce: Together Health Ltd, 3 The Mistal, Farnley Park, Otley, LS21 2QF, 0113 457 0500

Prodávající: Gently s.r.o., U strže 401/4, 140 00 Praha 4, Česká republika

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.