Nejste si jisti, který Together vitamín, nebo potravinový doplněk, je ten pravý pro Vás? K dispozici je chat, nebo email. Víme, co Vám nabízíme, produkty sami používáme.

JOINT AID

 
 
  • KOMPLEX PRO KLOUBY
  • Kurkumin extrakt a Boswellia serrata
  • Protizánětlivé
  • Doplněk stravy v kapslích
  • Vhodné pro vegetariány a vegany

 

Dostupnost Skladem
490 Kč    
Kategorie E-shop
 

Přirozeným způsob pomoci pří zánětu kloubů. Kombinace dvou klinicky ověřených složek, kurkumy a Boswellie.

Kurkuma byla používána po tisíce let pro mnoho zdravotních výhod. Kurkumin, vysoce studovaná aktivní část kurkumy, je velmi silný protizánětlivý přípravek. V tomto doplňku je používán silný standardizovaný extrakt z 95% kurkuminu. To je kombinováno se standardizovaným extraktem černého pepře, který poskytuje 95% piperin. Ukázalo se, že piperin zvyšuje absorpci kurkuminu až o 2000%!

Boswellia serrata, známá také jako indický kadidlo, se v Indii používá od roku 600 př.nl jako protizánětlivé činidlo pro zmírnění bolesti kloubů a zvýšení pohyblivosti kloubů. Tento extrakt z Boswellie je standardizován na 65% (nejvyšší úroveň) nejaktivnější složky, kyseliny boswellové.
 

Složení: část kořene kurkumy (Curcuma longa), extrakt z Boswellia Serrata, extrakt z černého pepře (Piper nigrum), rostlinná celulóza.

Joint Aid

Doporučené denní dávkování: dospělí 1 kapsle 1x denně.

Použití: Kapsle je možné užít s jídlem i mezi jídly.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců a uchovávejte uzavřené.

Důležité upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.

Hmotnost: 16,26 g (30 kapslí)

Minimální trvanlivost do: viz spodní část obalu

Výrobce: Together Health Ltd, 3 The Mistal, Farnley Park, Otley, LS21 2QF, Velká Británie

Prodávající: Gently s.r.o., U strže 401/4, 140 00 Praha 4, Česká republika

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.